Valcambi SA - Philoro 50x1g - Investiční zlatý slitek

2031

Valcambi SA - Philoro 50x1g - Investiční zlatý slitek

Výrobce: Philoro

Země původu: Rakousko / Švýcarsko

Hmotnost: 50g (50x1g)

Ryzost: 999,9 AU

91 952,00 Kč
Výkupní cena: 86 496,00 Kč
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Zlaté slitky Philoro vyrábějí výrobci certifikovaní LBMA (Valcambi, Heimerle&Meule].
Zabezpečení vaší investice je pro nás velmi důležité. zlaté slitky Philoro mají jedinečné bezpečnostní prvky, které chrání drahé kovy před jakoukoli manipulací. Logo Philoro zaručuje vysoký standard zlatých slitků.

Všichni výrobci, kteří vyrábějí Philoro slitky, dodržují program zodpovědného sourcingu LBMA (London Bullion Market Association). Valcambi S.A. je certifikovaným výrobcem podle seznamu dobrých dodávek LBMA. Svědčí o tom také značka huti „CHI - ESSAYEUR FONDEUR“ na zlaté liště.

Kvalita slitků odpovídá nejvyšším mezinárodním standardům. Každá lišta má certifikát, který zaručuje autentičnost, původ a kvalitu.

Udržitelnost a sociální odpovědnost
Těžba a zpracování zlata pro vlastní výrobky philoro podléhají nejvyšším ekologickým a sociálním standardům. Certifikace zaručuje kupujícímu eticky správný rámec pro pracovníky a životní prostředí.

------------------------------

Výrobce Valcambi je největší švýcarskou rafinerií vzácných kovů a zároveň jednou z největších ve světě. Rafinerie se nachází na jihovýchodě Švýcarska.
Zakladatelé Valcambi patřili mezi skupinu soukromých švýcarských investorů, kteří měli zájem o obchod s drahými kovy více než 50 let. Dnes je Valcambi plně vlastněna společností Global Gold Refineries Ltd (GGR) se sídlem ve Švýcarsku.

V průběhu své 56leté historie se Valcambi zaměřila výhradně na rafinaci drahých kovů. Úspěch a pověst této společnosti jsou založeny na její filozofii zůstat věrná svým zaměstnancům, klientům a odvětví, kterému dominuje.Společnost Valcambi vyrábí slitky i pro přední švýcarské banky, mezi které patří např. Credit Suisse.

----------------------------

Heimerle&Meule

Nejstarší německá rafinérie zlata a stříbra představuje Heimerle + Meule byla založena v roce 1845 v Pforzheimu (místně známém jako Zlaté město) a vyvinula se tak, aby se stala jedním z předních end-to-end dodavatelů na trhu zpracování drahých kovů. Slitky odpovídají certifikaci LBMA.

2031
Aktuality
Promo kód
13. 05. 2024

Máme pro vás úžasnou nabídku! Stačí navštívit náš Instagram profil ZLATODOMU a podívat se na náš poslední Reels video, kde najdete exkluzivní promo kód. S tímto kódem získáte 2% slevu na všechny produkty ze stříbra v našem e-shopu. Objednejte si ...


Více aktualit

Spot price 20.05.2024 17:03:04: Gold 2230,50 EUR/Oz; Silver 29,29 EUR/Oz; CZK/EUR 24.72