Sleva! Valcambi 5000 g - Investiční stříbrný slitek Zobrazit větší

Valcambi 5000 g - Investiční stříbrný slitek

7824

Nový produkt

Valcambi 5000 g - investiční stříbrný slitek

Země původu: Švýcarsko

Materiál: 999/1000

Hmotnost: 5000 g

Rafinérie: Valcambi S.A.

Dodávané: vakuově baleno

Více informací

100 070 Kč

-2 500 Kč

102 570 Kč

Více informací

Výrobce Valcambi je největší švýcarskou rafinérií vzácných kovů a zároveň jednou z největších ve světě. Slitky odpovídají mezinárodně uznávanému londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou akceptovány ve všech státech a na mezinárodních trzích.

Na přední straně každého slitku je uvedeno: valcambi suisse, logo Valcambi, hmotnost, materiál, ryzost, hmotnost, nápis: CHI ESSAYEUR FONDEUR a sériové číslo výrobku.

Stříbrné investiční slitky Valcambi patří ze strany zákazníků mezi vyhledávané zboží a mezi investory jsou velmi oblíbené pro svoji atraktivní cenu. Slitky se značkou Valcambi jsou jedny z nejžádanějších.

Rafinerie se nachází na jihovýchodě Švýcarska.

Zakladatelé Valcambi patřili mezi skupinu soukromých švýcarských investorů, kteří měli zájem o obchod s drahými kovy před více než 50 let. Dnes je Valcambi plně vlastněna společností Global Gold Refineries Ltd (GGR) se sídlem ve Švýcarsku.

Během své 56leté historie se Valcambi zaměřila výhradně na rafinaci drahých kovů. Úspěch a pověst této společnosti jsou založeny na její filozofii zůstat věrná svým zaměstnancům, klientům a odvětví, kterému dominuje. Společnost Valcambi vyrábí slitky i pro přední švýcarské banky, mezi něž patří například Credit Suisse.