Argor-Heraeus investiční zlatý slitek 5 Gramů Zobrazit větší

Argor-Heraeus 5g - Investiční zlatý slitek

86110005

Nový produkt

Argor-Heraeus investiční zlatý slitek 5 Gramů

Materiál: AU 999.9/1000

Hmotnost: 5 gramů

Materiál: AU 999.9/1000

Více informací

8 178 Kč

SklademNejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Argor-Heraeus 5g - Investiční zlatý slitek

Ceny investičních produktů ze zlata a stříbra se odvíjejí z cen těchto kovů na světových trzích a z pohybu devizových kurzů. Naše ceny se aktualilzují automaticky 1x za hodinu. Pro lepší orientaci při nákupu vám přinášíme historii cen jednotlivých produktů..

×

Více informací

Země původu: Švýcarsko

Mincovna: Argor Heraeus SA

Slitek je zabalen v plastovém obalu o velikosti bankovní karty a nelze jej z obalu vyjmout bez jeho porušení. Shodné výrobní číslo slitku je uvedeno i na obalu.Dalšími údaji na obalu, který současně slouží jako certifikát pravosti, jsou ryzost, gramáž a výrobce.

Slitky odpovídají mezinárodně uznávanému londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou akceptovány ve všech státech a na mezinárodních trzích.

Zlaté investiční slitky Argor-Heraeus patří ze strany zákazníků mezi vyhledávané zboží a mezi investory jsou velmi oblíbené pro svoji atraktivní cenu. Slitky se značkou AH jsou jedny z nejžádanějších. Všeobecná akceptace zlatých investičních slitků se projevuje jejich okamžitou a bezproblémovou likviditou po celém světě.

-------------------------------

Argor-Heraeus S.A. je švýcarská firma založená v roce 1961 se sídlem ve městě Mendrisio. Zaměřuje se především na rafinaci vzácných kovů – zlata, stříbra, platiny a palladia. Patří mezi přední světové zpracovatele vzácných kovů. Ročně zpracuje až 400 tun zlata. Každá zlatá cihla Argor-Heraeus má svůj certifikát a je opatřena unikátním výrobním číslem. Odpovídají také londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou proto bez problémů akceptovány na všech trzích.

Slitky od 1g do 100g hmotnosti jsou ražené a jsou zataveny v ochranné fólii. Certifikační údaje jsou součástí balení. Zejména slitky v hodnotě 1 g - 20 g jsou vhodné jako dárek k jakékoliv příležitosti. Zlaté cihly od 250g do 1000g jsou lité a dodávají se volně, certifikát je k nim přiložen papírový ve formátu A6.

Na lícní straně každého slitku jsou vyraženy následující údaje: logo výrobce, země původu, hmotnost, ryzost, punc a výrobní číslo. Výše zmíněné údaje jsou též uvedeny na samostatném certifikátu, který je rafinérem dodáván až od hmotnosti 250g.

 Zlaté cihly Argor-Heraeus se vyrábějí z ryzího zlata 24 karátů. V číselném vyjádření je ryzost 999.9/1000.

Příslušenství